Po 34 metų stabdoma muzikinio žurnalo „Q“ leidyba

Q

Žurnalas Q

Kertinis Jungtinės karalystės žurnalas „Q“ stabdo savo veiklą. Jau netrukus 34 metus leistas, kas mėnesį melomanus džiuginęs muzikinis leidinys, pasirodys paskutinį kartą.

„Pandemija mus įveikė. Daugiau nieko“, – tviteryje sakė žurnalo redaktorius Tedas Kessleris.

Jis taip pat pasidalino redaktoriaus laišku, susijusiu su paskutiniu žurnalo numeriu, kuris pasirodys liepos 28 d., Laiške jis teigė: „Turiu atsiprašyti už savo nesugebėjimą išlaikyti Q. Kad ir kaip būtų gaila, priėjome liepto galą“.

Žurnalo tiražas smuko drastiškai –  nuo 200 tūkst. kopijų per mėnesį 2001-aisiais iki 28 tūkstančių .

„Q Magazine buvo įkurtas 1986 metais. Jį įkūrė „Smash Hits“ autoriai Markas Ellenas ir Davidas Hepworthas. „Q“ pasirodė tuo pačiu metu, kai prasidėjo kompaktinių diskų revoliucija.

Nuostabios apžvalgos, išskirtiniai interviu, albumų ir koncertų recenzijos – tai pagrindinis turinys, kuris žurnalą „Q“ daugiau kaip 30 metų leido pagrįstai vadinti vienu svarbiausių muzikinės nuomonės ir skonio formuotoju ne tik senajame žemyne, bet ir visame pasaulyje.

Prisipažinsime, kad mums tai – ypatingai liūdna ir sunki diena, mat ne vieno manoMUZIKOS autoriaus pašto dėžutę kas mėnesį pasiekdavo Anglijoje leidžiamas „Q“ numeris. Ir tai buvo tos akimirkos, kurias drąsiai galėtume vadinti savo kasmėnesiniais muzikiniais šviesuliais.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *