Rufus Wainwright įrašė dainą drauge su 1500 dainininkų iš viso pasaulio

Nuostabus Kanados kompozitorius ir atlikėjas Rufus Wainwright nusprendė savaip išnaudoti pandemijos epochą, suvienydamas atlikėjus, esančius įvairiuose žemės rutulio taškuose. Kartu atlikėjas perdavė ir itin jautrią socialinę žinutę.

Muzikantas, drauge su 1500 įvairių visame pasaulyje esančių žmonių įrašė dar 1968 metais išleistą „The Beatles“ dainą „Across The Universe“. Tai jam padėjo padaryti Kanadoje įsikūręs projektas „Choir! Choir! Choir!“.

Taip R. Wainwrightas pagerbė velionį žmogaus teisių aktyvistą Johną Lewisą.

„Šie balsai ir veidai atspindi – tai mūsų ateities meilė ir viltis“, – rašė  „Choir! Choir! Choir!“. „Kaip kadaise sakė didysis Johnas Lewisas: Jei viso to nebūtų muzikoje, pilietinių teisių sąjūdis būtų buvęs kaip paukštis be sparnų. Muzika … mus suartino. Tai sukūrė solidarumo jausmą“, – pridėjo jie.

Rufus Wainwright pirmą kartą dainą „Across The Universe“ įrašė filmo „I am Sam“ garso takeliui. Tai buvo 2001 m., o juostos soundtracką sudarė būtent legendinės Liverpulio ketveriukės kūriniai,

„Across the Universe dainuoju jau daug metų, Tačiau tik dabar, kai tūkstančiai balsų dainuoja eilutes „Nothing’s gonna change my world…“ aš galutinai supratau šią dainą“, – pasidalinęs šiuo pasirodymu savo „Twitter“ paskyroje rašė Wainwright.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *