Naujas AKLI vaizdo klipas PASTOVU

2020-ųjų rugpjūtį kauniečių post-punk / industrial trio  „Akli“ debiutavo su labai stipriu albumu „Taika“ (rašėme čia). Taip pat tą vasarą grupė koncertavo bei ruošė debiutinį albumą vinilo formatui („Taika“ albumas vinilo formatu neseniai pasirodė bandcamp platformoje).

Šiandien „Akli“ pristato dainos „Pastovu“ klipą, su kuriuo užbaigia debiutinio albumo metus ir jau ruošia antrąjį.

„Dėl pandemijos negalėjome daugiau koncertuoti ir pristatyti albumo gyvai, todėl ieškojome kitų būdų, kaip galėtume įprasminti jo dainas. Prieš mėnesį išleidome „Taikos“ vinilą, sudalyvavome „Sapiens Music“ projekte, o dabar pristatome klipą dainai, kurią norėjome pateikti klausytojui per naują prizmę“, – pasakoja „Akli“ frontmenas Kristijonas Valančius.

(Apie vaizdo klipą su „Sapiens Music“ rašėme čia)

Klipe pasakojama istorija – apie žmones, nepritampančius visuomenėje, turinčius savų demonų, kurie juos atskiria nuo kitų. Tai gali būti baimė, savivertės stoka, nesugebėjimas apsimetinėti…

Klipo idėją sukūrė ir realizavo Džiugo Babensko bei Beno Ąžuolo Šarkos duetas. Filmavimą iš dalies finansavo „Kalba plytos“.

„Akli“ vyrukai atskleidžią, kad toliau jų planuose – naujas albumas, gyvi pasirodymai ir rudenį suplanuota išvyka į didžiausią Baltijos šalių showcase „Tallinn Music Week“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *