Naujas grupės „Flash Voyage“ kūrinys ir būsimas vinilas

0

Pandemija grupei „Flash Voyage“ atnešė ne vien nuplaukusius koncertus ir keliones. Šiemet, radę laiko nusiraminti ir realizuoti kūrybines idėjas, muzikantai skelbia vasaros pradžioje išleisiantys naują mini albumą.

Pirmąjį albumą išleidusi anglų kalba, grupė dainose vėl grįžta prie lietuvių kalbos. Tiesa, muzikantai pripažįsta kuriantys pagal išgyvenimus, tad kalba jiems – tik įrankis perteikti emociją.

Antrame albume keisis ne tik kalba, bet ir skambesys. Tai lėmė grupės sudėties pakitimai ir geresnis gebėjimas klausytis vienam kito. Kaip sako patys grupės nariai, muzikoje viskas pajautrėjo, padaugėjo sluoksnių:„Dabar norime groti geriau, nei seniau, ieškoti įkvėpimo toliau ir kurti . Stengiamės tobulėti, kaupiame savo muzikinį bagažą ir tai jaučiasi.“

Koks bus naujas grupės skambesys, galima spėti išgirdus naują singlą „Sapnai“, kuriuo grupė šiandien ir dalinasi „Flash Voyage“.

Tiek naujame kūrinyje, tiek ir kitose lietuviškose būsimo EP dainose – daug užuominų, klausimų ir atradimų. „Kūrėme apie šilumą ir jos trukumą žmonėms. Apie tai, kaip skaudūs išgyvenimai gali būti patys gražiausi. Sudėjom visą širdį, todėl tikslų atsakymą reikės rasti patiems“, – sako grupės nariai.

Klausytojai naujo grupės darbo skaitmeninėse platformose sulauks jau birželio pradžioje. Tą patį mėnesį naujas mini albumas pasirodys ir 10″ vinile, kuriame bus keturios dainos ir 3 interliudai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *