Naujas Kristijono Ribaičio albumas  ,,SATURNAS” ir šokiai prieš pasaulio pabaigą

Alternatyvosios muzikos atlikėjas  Kristijonas Ribaitis maišo Indie, elektroniką, žiupsnelį post-punk’o ir šalia esančius muzikos stilius ir pateikia naująjį savo albumą ,,SATURNAS”.  

Naujausias jo albumas serviruoja įvairių žanrų sintezę, kurią jungia lietuviški tekstai, pripildyti ironijos ir savirefleksijų. Albumo kūriniai, nors ir skamba tamsiau ir griežčiau, išlaiko sarkastišką ir kartkartėmis cinišką skambesį, kuris jau tapo Kristijono Ribaičio vizitine kortele.

,,Mano požiūriu, albumai privalo turėti bendrą koncepciją ir temą, kuri jungia visus jo kūrinius. Kitu atveju tai būtų tiesiog dainų rinkinys, niekuom nesiskiriantis nuo atlikėjo grojaraščio. Nemanau, kad tai būtų labai įdomu nei klausytojui, nei pačiam atlikėjui.” – savo mintimis dalinasi Kristijonas.

Albumas ,,Saturnas” – tai istorija apie paskutinius šokius prieš mums pažįstamo pasaulio pabaigą. Jame kiekvieno lyrinio subjekto viltis, norus ir poreikius diktuoja pastovi ir nesikeičianti nežinomybės baimė. Ši nežinomybė veikėjus skatina ieškoti būsenos, kurioje pavyktų prisijaukinti savo baimes, klaidas ir neužtikrintumus – būsenos, kuri atrodo tokia tolima, lyg Saturnas.  

Praeitą penktadienį ištikimiausi klausytojai turėjo progą išgirsti albumą ,,SATURNAS” perklausoje, ten, kur jis buvo įrašytas – Lukiškių Kalėjime 2.0, kartu su albumo prodiuserio Igno Juzoko elektroninės muzikos pasirodymu Gyvai ,,SATURNAS” pirmą kartą skambės balandžio 6 dieną ,,Kablys+Kultūra” scenoje Vilniuje, o po to albumas aplankys dar dvi stoteles – Kaune esantį barą ,,Hogas” balandžio 8 dieną, bei Alytaus barą ,,Fenix” balandžio 14 dieną.

 Kristijono Ribaičio albumo ,,SATURNAS” įrašus ir leidybą dalinai finansuoja asociacijos LATGA ir AGATA.

Kviečiam į paskutinius šokius:

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *