Spalio mėnesį Vilniuje – britų rokerių Editors koncertas

Editors

Portalą manoMUZIKA.lt pasiekė netikėtos žinios: jau šį rudenį Vilniuje koncertuos viena iškiliausių britų roko grupių „Editors„. Vienos laukiamiausių didžiųjų vasaros festivalio žvaigždžių savo pasirodymą sostinėje surengs spalio 2 dieną. Koncertas įvyks Menų fabrike „Loftas“. Renginio organizatoriai pažadėjo jau netrukus informuoti apie pirmąją galimybę įsigyti bilietus.

Šį rytą manoMUZIKOJE pasirodžiusi žinia pasitvirtino, todėl akivaizdu, jog „Editors“ koncertas Lietuvoje taps įsimintianiausiu šių metų įvykiu visiems šiandieninio indie roko mylėtojams.

2002- aisiais metais Birmingeme susikūrusi roko grupė „Editors“ iki šiol gali būti vadinama vienu sėkmingiausių alternatyvaus roko kolektyvų Didžiojoje Britanijoje. Per 11 metų Tomo Smitho kolektyvas išleido keturis studijinius albumus. Du iš jų – „An End Has A Start“ ir „In this Light and on this Evening“ pasiekė perkamiausių Didžiosios Britanijos albumų sąrašo viršūnę.  Įdomu tai, kad 2007- aisiais išleista grupės plokštelė „An End Has a Start“ platinine tapo jau pirmą savo pasirodymo dieną.

Debiutinis, dar 2005 metais išeistas „Editors“ įrašas  „The Black Room“ ne tik pelnė išskirtines kritikų simpatijas, bet ir buvo nominuotas prestižinei „Mercury“ statulėlei laimėti.  Nepaisant to, kad šis britų kolektyvas buvo įvardijamas kaip vienas ryškesnių favoritų pasiimti elitinį prizą, tais metais geriausiu Jungtinėje Karalystėje išleistu albumu buvo pripažintas debiutinis „Arctic Monkeys“ įrašas.

Šiuo metu šiandieninio roko korifėjai keliauja po Europą pristatinėdami savo naują – jau ketvirtą studijinį diską, pavadintą „The Weight of Your Love“. Prieš tris savaites išleistas puikus „Editors“ albumas debiutatvo šeštoje vietoje perkamiausių Didžiosios Britanijos albumų tope ir jau spėjo pasiekti perkamiausių diskų čartų viršūnes Belgijoje ir Olandijoje. Vokietijoje, Airijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Austrijoje ir Portugalijoje „The Weight Of Your Love“ iki šiol tvirtai laikosi perkamiausių albumų dešimtuke.

manoMUZIKA albumą „The Weight of Your Love“ ne kartą yra įvardijusi vienu įsimintiniausių šių metų įrašu, o neseniai pasirodžiusiame vieno mūsų autoriaus įraše apie geriausias šio tūkstantmečio roko dainas, „Editors“ kūrinys „Smokers Outside The Hospital Door“ atsidūrė antroje vietoje.

Beje, primename ir tai, kad pas mus galite rasti ir išskirtinį manoMUZIKOS rengtą interviu su „Editors“ nariu Edu Lay’umi.

Šiandien „Editors“ yra pagrįstai vadinama viena išskirtiniausių roko grupių Europos muzikos padangėje. Ne veltui Birmingemo rokeriai yra itin laukiamos festivalių žvaigždės. Beje, grupės koncertiniame ture taip pat galima rasti ne vieną ir ne dvi pasirodymo vietas, prie kurių jau dabar puikuojasi „vėluojančius fanus“ į neviltį varantis užrašas „sold out“.

Taigi, su puikia žinia visiems roko muzikos mylėtojams mes pradedame mažąjį savaitgalį. Laukiame tikslesnių žinių ir tikimės, kad jau netrukus vaikščiodami sostinės gatvėmis išvysime plakatus su išsamia informacija apie „Editors“ koncertą Vilniuje.

Komentaras apie “Spalio mėnesį Vilniuje – britų rokerių Editors koncertas

  1. boxer sako:

    EDITORS. be The

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *