Elvis Presley tapo visų laikų UK TOP 40 rekordininkų

elvis

Elvis Presley

Praėjo beveik 40 metų nuo legendinio atlikėjo Elvio Presley mirties, tačiau šio muzikanto kūryba ir toliau muša rekordus! Absoliutų rekordą jis pasiekė perkamiausių Didžiosios Britanijos albumų tope, kuomet jo albumas „The Wonder Of you“ užkopė ant aukščiausio sąrašo laiptelio.

Šis albumas – jau 13 Elvio įrašas, tapęs perkamiausiu Jungtinėje karalystėje. Tai – absoliutus Britų salyno rekordas. Už 1977 m. anapilin išeliavusio muzikanto nugaros likusi Madonna savo rekordų kraityje turi 12 perkamiausių albumų.

Albumas „The Wonder Of You“ – darbas, kurį kartu su legendinio muzikanto balsu įrašė karališkasis Londono filharmonijos orkestras. Šio įrašo Jungtinėje karalystėje buvo nupirkta daugiau kaip 63,5 tūkst. kopijų ir to visiškai pakako pasiekti čarto viršūnę.

Elviui Presley taip pat priklauso ir kitas rekordas: jis yra vienintelis atlikėjas pasaulyje, tarp kurio pirmo ir paskutinio prekamiausių albumų Jungtinėje Karalystėje trukmė yra 60 metų. Pirmas Memfyje gimusio muzikanto diskas perkamiausių viršūnę pasiekė dar 1956-aisiais.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *