Vasario mėnesį Vilniuje koncertuos britų žvaigždė Ghostpoet

Ghostpoet

Ghostpoet

Į Lietuvą atvyksta dar vienas melomanų dėmesio vertas vardas. Sostinės menų fabrike „Loftas“ ateinančių metų vasario 17 d. savo pasirodymą surengs vasaros pabaigoje ketvirtą studijinį albumą „Dark Days + Canapés“ išleidęs britų muzikantas Ghostpoet. Tai bus jau antrasis šio atlikėjo pasirodymas Lietuvoje. Mūsų šalyje Ghostpoet koncertavo 2012 metais, festivalio „Satta Outside“ metu.

Nors Ghostpoet vardas muzikos pasaulyje pirmą kartą pasigirdo 2009-aisiais, debiutinis atlikėjo, kurio tikrasis vardas Obaro Ejimiwe, albumas pasirodė tik po poros metų. Kritikų išliaupsinta pirmoji brito plokštelė „Peanut Butter Blues & Melancholy Jam“ ne tik pasiekė Didžiosios Britanijos perkamiausių singlų topą, bet ir buvo nominuotas prestižiniam „Mercury“ apdovanojimui laimėti. Pastarąjį pakartojimą atlikėjui pavyko pakartoti ir su 2015-ųjų metų studijiniu įrašu „Shedding Skin“. Tiesa, abu kartus Ghostpoet apdovanojimu pasidžiaugti neteko: pirmą kartą apdovanojimą laimėjo PJ Harvey, prieš dvejus metus – lapkričio mėnesį į Lietuvą sugrįšiantis Benjaminas Clementine’as.

Beje, šių dviejų atlikėjų, kaip ir „Rhye“, J. Viewz, „Foals“ ir begalės kitų kokybiškų muzikantų pasirodymus mūsų šalyje organizuoja agentūra „8 Days A Week„.

Menų fabrike „Loftas“ koncertuosiantis Ghostpoet pristatys šių metų albumą „Dark Days + Canapés„.

Bilietų ieškokite ČIA.

manoMUZIKA.lt istoriją iš 2012 metų „Satta Outside“ festivalio ir Ghostpoet pasirodymo galite rasti ČIA.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *