Oficialu: po 10 metų pertraukos The Cure grįžta su nauju albumu

0

The Cure

The Cure

Daugiau kaip prieš 40 metų susikūrusi kultinė Didžiosios Britanijos roko grupė „The Cure“ sugrįžta. Praėjus dešimtmečiui nuo paskutinės plokštelės „4:13“ pasirodymo, kolektyvo lyderis Robertas Smithas patvirtino: netrukus bus išleistas naujas albumas!

Kaip praneša NME, R. Smithas apie tai kalbėjo Johno Maythemo laidoje. Čia jis pasakojo apie savo paskutiniuosius pasirodymus ir pripažino, kad „The Cure“ ką tik užbaigė naujo, muzikos mylėtojų ir kritikų itin laukiamo albumo įrašus.

„Mes mėgaujamės buvimu ant scenos kartu. Be to, ką tik baigėme naujo albumo įrašus“, – sakė Robertas Smithas, pridūręs, jog „naujieji“ cure’ai skamba kur kas geriau nei kada nors iki šiol.

„Mūsų muzika apima daugybę žanrų, tačiau būtent faktas, kad mes atliekame šią muziką, leidžia jai skambėti taip, kaip niekur kitur“, – pridūrė atlikėjas.

„The Cure“ šie metai turėtų būti tikrai įspūdingi. Neseniai grupė leidosi į savo kultinio, dar 1989-aisiais išleisto albumo „Disintegration“ trisdešimtmečio turą. Be to, kalbama, kad jie netrukus turėtų būti įtraukti į Rokenrolo šlovės galeriją. Didiesiems vasaros festivaliams skelbiant pagrindines žvaigždes taip pat paaiškėjo, kad „The Cure“ taps esminiais tokių festivalių kaip „Glastonbury“ ar „Fujy Rock“ atlikėjais.

manoMUZIKA primena, kad 1976-aisiais susikūrę „The Cure“ iki šiol išleido 13 studijinių albumų. Prieš 7 metus pirmą kartą istorijoje britai pristatė ir savo gyvą plokštelę. Beje, tais pačiais metais lankėmės jų koncerte Niujorke. Šio pasirodymo apžvalgą skaitykite ČIA.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *