Atšaukiamas WOODSTOCK 50 arba „Trumpa WOODSTOCK 50 istorija“

0

woodstock 50

Likus labai nedaug laiko iki turėjusio atgimti legendinio WOODSTOCK, festivalis WOODSTOCK 50 , turėjęs vykti rugpjūčio 16-18 dienomis Merriweather Post Pavilione, Kolumbijoje, Merylande, oficialiai atšauktas.

Nuo pat pradžių, kai bendra-įkūrėjas Michael Lang paskelbė apie WOODSTOCK 50 festivalį, švenčiant 50-asias legendinio 1969m. WOODSTOCK festivalio metines, festivalio komunikacija buvo keista.

Sausio pradžioje interviu žurnalui „Rolling Stone“ Lang‘as pranešė, kad su komanda planuoja surengti WOODSTOCK 50 ir jis turėtų vykti rugpjūčio 16-18 dienomis Waskins Glen, Niujorke. Interviu jis pasakojo siekiantis pakviesti geriausias šiuolaikinio ir klasikinio roko grupes, bei žadėjo buvusio WOODSTOCK festivalio elementų.

Po keleto savaičių žurnalui „Billboard“ jis pasakojo, kad sunku rasti tinkamą vietą festivaliui Niujorko valstijoje, tačiau ji derinama ir ieškoma kitur. Vėliau kitame interviu su promo kompanija „Danny Wimmer Presents“ buvo žadamas ypatingas festivalio line-up‘as, kuris bus atskleistas vasario mėnesio pabaigoje, tačiau…

Kovą jau buvo aišku, kad grupės reikalauja iš anksto apmokėto pilno atlygio už pasirodymus, o pranešimai apie line-up vėlavo. Jis paskelbtas tik kovo pabaigoje. Tarp pirmųjų vardų buvo: „Jay-Z“, „Chance the Rapper“, „The Black Keys“, „The Killers“, bei atlikėjai iš originaliojo Woodstock eros: „Dead & Company“, „Santana“, „John Fogerty“, „David Crosby“ ir „Canned Heat“.

Tačiau jau balandį „The Black Keys“ (dar iki bilietų pardavimų starto) pranešė, jog nepasirodys festivalyje, o mėnesio pabaigoje grupių agentai stebėjosi kodėl nepradėta prekyba bei pradėjo sklandyti gandai apie atšaukimą.

Balandžio paskutinėmis dienomis bendradarbiauti atsisakė finansiniai partneriai, o gegužę jau atsirado ir daug daugiau rimtesnių problemų dėl leidimų festivaliui, bei teisinių dalykų. Komunikacija visai pakriko.

Liepos 30 apie tai, jog nebepasirodys festivalyje pranešė: „Santana“, „The Raconteurs“, „Miley Cyrus“, „Lumineers“, „Country Joe McDonald“ ir „John Sebastian“. Jie pasekė prieš tai pranešusių „Dead & Company“, Jay Z ir John Fogerty pavyzdžiu, kurie buvo pirmieji pasitraukę iš lineup‘o.

Galiausiai, mažiau nei prieš parą organizatoriai oficialiai paskelbė apie atšaukimą.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *