manoMUZIKA dovanoja kvietimą į Marko Palubenkos koncertą Lofte

Foto A. Deduchovo

Šiandien menų fabrike „Loftas” įvyks išskirtinis Marko Palubenkos koncertas. Kodėl išskirtinis? Tokiam jo apibūdinimui turime daug priežasčių. Pirma, Markas išleidžia savo naują mini-albumą lietuvių kalba, todėl šiandien ant scenos užlips drauge su visa gyvai grojančia grupe. Antra, Lietuvos talentą apšildys puiki Latvijos grupė „Astro’n’out„, su kuria Markas neseniai įrašė ir bendrą dainą. Trečia, šiame koncerte bus dar viena puiki proga pakalbėti apie neseniai išleistą Marko telefoninę aplikaciją, kurią jau dabar visiškai nemokamai gali atsisiųsti visi muzikanto gerbėjai. Žodžiu, priežasčių šįvakar apsilankyti „Lofte” yra tikrai nemažai, todėl net neabejojame, kad visus sostinės melomanus šiandien sutiksime būtent čia.

Na, o manoMUZIKA nebūtų ta vieta, kurią atranda muzikos mylėtojai, jeigu į svarbius Lietuvoje vykstančius renginius nepadovanotų Jums bilietų. Šiandiena – ne išimtis. Vienam manoMUZIKOS skaitytojui padovanosime dvigubą kvietimą į šį vakarą menų fabrike „Loftas” įvyksiantį Marko Palubenkos pasirodymą. Sukti galvos dėl atsakymo į klausimą per daug tikrai nereikės, mat užduotis yra labai paprasta. Jums tereikia pasakyti kodėl norite nueiti į šio vakaro koncertą ir savo atsakymą įrašyti arba šio straipsnio, arba mūsų facebooko paskyros komentarų skiltyje. Su nugalėtoju, kurį atrinksime atsitiktine tvarka, susisieksime asmeniškai!

Taigi kerpame raudoną juostą, duodame konkursui startą ir sakome: susitiksime „Lofte”!

Beje, norintys įsigyti bilietus į renginį (kurie yra tikrai velniškai pigūs), turėtų spausti ČIA arba tai padaryti prieš pat renginį prie įėjimo į „Loftą”. Koncerto pradžia 20 valandą.

Apačioje – šią savaitę pristatytas Marko ir grupės „Astro’n’outs” kūrinys, kurio, prisipažįstame, iki šiol niekaip negalime atsiklausyti

2 Komentarai apie “manoMUZIKA dovanoja kvietimą į Marko Palubenkos koncertą Lofte

  1. Greta says:

    Todėl, kad šiandien ryte mano geriausia draugė pasigyrė, kad gavo dovanų kelionę, aš paklausiau kokia proga, atsakė, kad gimtadienio. Noriu išpirkti savo gėdą. Labai gėda.

  2. lina says:

    Greta, Jusu noras labai grazus:) linkiu laimeti kvietimus! bet ir as noriu, tai gal organizatoriai skirs dar du man?:)))))

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *